Jak długo trwa obrzęk po korekcji nosa?

Korekcja, jak każdy inny chirurgii plastycznej towarzyszy obecności obrzęków i siniaków, ale na szczęście są i piękny nos teraz na zawsze.

Przeanalizujmy szczegółowo, co czeka twój nos po korekcji nosa.

 1. Gips po korekcji nosa.
  Po korekcji nosa zostanie ci podany tynkbędą noszone przez 7 dni. Ostrzegamy, że trzeciego dnia nastąpi najpotężniejszy obrzęk, ale nie należy się bać. Jest to normalny przebieg okresu pooperacyjnego.
 2. Po gipsie, gdzieś dziesiątego dnia możesz już wyjść na ludzi i poczuć się bardziej komfortowo. Jednak przez około 3 miesiące utrzyma się obrzęk po korekcji nosa.
 3. Ssanie po korekcji nosa jest częste. Pod koniec drugiego tygodnia zazwyczaj nie stają się tak oczywiste.
 4. Pierwszy miesiąc po korekcji nosa może już swobodnie oddychać. Smaruj oliwą z oliwek starannie za pomocą wacika, aby leczyć rany tak szybko, jak to możliwe.
 • wysadzić nos (około miesiąca);
 • angażować się w nat. ćwiczenia (1 miesiąc);
 • nosić okulary (3 miesiące!);
 • idź do sauny (około 3 miesięcy);
 • idź do solarium (około 3 miesiące).

Zalecamy spanie na plecach w pierwszym miesiącu, unikanie hipotermii i pluskanie nosa preparatem Aqua Maris.

Po sześciu miesiącach obrzęk jest ledwo widoczny.

Po korekcji nosa ostatnia część kończy się najdłużej po operacji. Mały siniak w tym miejscu nastąpi za 6 miesięcy.

Ostateczne wyleczenie po korekcji nosa będzie obserwowane miesiąc po 7 po operacji. Wszystkie siniaki i obrzęki znikną, a zobaczysz nos, o jakim marzyłeś.

Rehabilitacja po korekcji naskórka przeraża wszystkich, alewiększość naszych pacjentów uważa, że ​​warto. Jeden z naszych pacjentów powiedział: „Lepiej jest cierpiałem kilka miesięcy, niż pójdę do końca życia z wielkim haczykowatym nosie. Konsekwencje plastyka nosa nie boi, jeśli wiesz, że wkrótce będziesz mieć ładny nos. "