Gdy obrzęk zsunie się po powiększeniu ust

Operacja powiększania piersi wynika z faktu, żepo nim są obrzęki tkanek w okolicy gruczołów sutkowych. Powoduje to u pacjentów, którzy decydują się na taką procedurę wiele pytań. Jedną z nich, kiedy odejdą te obrzęki i jak można przyspieszyć ten proces?

Zanim zdecydujesz się na powiększenie piersiWażne jest, aby kobieta uświadomiła sobie, że zarówno przed, jak i po niej kluczowe jest pełne przestrzeganie zaleceń lekarza przez pacjenta. A to oznacza, że ​​musisz przestrzegać kilku poważnych zasad. Co więcej, ważne jest, aby kobieta zrozumiała, co zrobi lekarz, aby uniknąć strachu i przygotować się emocjonalnie. Bardziej szczegółowy opis wykonywania operacji powiększenie piersi w Moskwie Możesz przeczytać tutaj http://estheticcenter.ru/surgery/uvelichenie_grudi/.

A więc, jakie zasady ważne jest, aby przestrzegać poprocedury? Pierwszą zasadą jest ciągłe noszenie kompresyjnej bielizny. Musi być noszony przez 4 tygodnie nie tylko w ciągu dnia, ale także w nocy. Po co to jest? Przede wszystkim konieczne jest, aby piersi przybrały swój kształt. Ponieważ noszenie ubrań musi być ciągłe, ważne jest, aby zadbać o to, aby nie kupować zestawu z wyprzedzeniem. Jeśli okaże się, że noszenie bielizny nie jest możliwe (na przykład, musi być prana), kobieta położyć się na plecach i poczekać do wyschnięcia.

Druga ważna zasada, która pomaga zredukowaćobrzęk i przyspieszają gojenie tkanek - jest to zgodność z relatywnym reżimem odpoczynku. W pierwszym dniu kobieta będzie w klinice pod okiem ekspertów, w ciągu najbliższych kilku dni, to lepiej, że jest on po prostu odpoczynku w domu bez wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej. Aby zmniejszyć ból po operacji, należy użyć środków przeciwbólowych przepisanych przez lekarza. W przypadku obciążenia obrzęk może się nasilić, a proces gojenia znacznie się zwalnia.

Kolejny punkt - po jakimkolwiek chirurgicznymNie wystawiaj swojego ciała na działanie wysokiej temperatury. A to oznacza, że ​​nie musisz iść do kąpieli ani na plażę. Nieposłuszeństwo w tym aspekcie prowadzi również do wzrostu obrzęku i do faktu, że nie odejdą one przez długi czas.

Jeśli zastosujesz się do zaleceń lekarza, obrzęk możewytrzymaj przez około dwa tygodnie, a po tym czasie zacznie ustępować. W przypadkach, w których nie zdarza się to kobiecie, należy skonsultować się z chirurgiem, który wykonał operację. Pomoże to uniknąć poważnych komplikacji i uzyskać pomoc medyczną na czas.

ZŁE, WITAMINY, KOSMETYKI

Ta strona będzie okazją dla wszystkich, którzy chcą uzyskać specjalistyczną konsultację z wieloletnim doświadczeniem w przezwyciężaniu następujących chorób:
- przepuklina krążka międzykręgowego;
- porażenie mózgowe;
- łuszczyca;
- cukrzyca;
- artroza, itp.
Shulga Nikolay Vladimirovich

Zamów produkty Artlife na terytorium Ukrainy: Suplementy. lecytyna, bicz kota, wapń; Kosmetyki: Probio, Incaps, Kosmetyki funkcjonalne; witaminy ; zboża, zupy, małże, słodycze, herbata, kawa; środki higieny osobistej: szampon, balsam, żel do golenia, pasta do zębów.

Profesjonalne tłumaczenie z angielskiego na rosyjskiróżne przedmioty: medyczne, techniczne, naukowe i techniczne, prawne, ekonomiczne, literackie; Tłumaczenie zapisów bankowych i zapytań, świadectw, piosenki, muzyka, śpiew, wiersze, instrukcje, podręczniki, dokumentacja i lokalizacji zasobów internetowych.