Ogólne zasady na stronie

Ogólne zasady postępowania na stronie:

Na początek setki ludzi komunikują się na stronie,różne religie i poglądy, a wszyscy są pełnymi odwiedzającymi naszą stronę, więc jeśli chcemy, aby ta wspólnota ludzi działała i potrzebujemy reguł. Zalecamy przeczytanie tych zasad, zajmie Ci to tylko około pięciu minut, ale zaoszczędzi nam to czasu i sprawi, że strona będzie bardziej interesująca i uporządkowana.

Na początek musimy utrzymać naszą stronę internetowąsiebie w odniesieniu do wszystkich odwiedzających stronę. Nie obrażaj uczestników, zawsze jest to zbyteczne. W przypadku skarg - skontaktuj się z administratorami lub moderatorami (użyj osobistych wiadomości). Obrażanie innych odwiedzających jest uważane za jedno z najpoważniejszych naruszeń i surowo karane przez administrację. Ściśle zabraniamy rasizmu, wypowiedzi religijnych i politycznych. Z góry dziękujemy za zrozumienie i za chęć uczynienia naszej strony bardziej uprzejmą i przyjazną.

Witryna jest surowo zabroniona:

- wiadomości, które nie mają związku z treścią artykułu lub z kontekstem dyskusji
- Zniewagi i zagrożenia dla odwiedzających stronę
- w komentarzach są zakazane wyrażenia zawierające wulgaryzmy, upokarzające godność ludzką, podżegające do konfliktów etnicznych
- Spam i reklamy wszelkich towarów i usług, innych zasobów, mediów lub zdarzeń niezwiązanych kontekście dyskusji o artykule

Szanujmy się nawzajem i stronę, naktóre ty i inni czytelnicy przychodzicie rozmawiać i wyrażać swoje myśli. Administracja serwisu zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy lub części komentarzy, jeśli nie spełniają one tych wymagań.

Jeśli naruszysz zasady, możesz je otrzymać ostrzeżenie. W niektórych przypadkach zakaz bez ostrzeżenia. W kwestiach banowania napisz do administratora.

Obraza administratorzy lub moderatorzy są również karani zakaz - Szanuj czyjąś pracę.